Ons fotografisch bedrijf gaat terug tot voor 1929 hierdoor hebben we een enorm archief opgebouwd. Vooral het archief van voor 1960, toen mijn opa, Jan van Bemmelen sr., nog fotografeerde, bevat voornamelijk foto’s uit Zoeterwoude, Leiden en Stompwijk.
Het archiveren ging destijds anders dan nu en omvat naar schatting veel meer dan een miljoen beelden. Hierdoor is het niet mogelijk om specifieke foto’s zo maar terug te vinden.
Mijn vader, Jan jr. is ongeveer 15 jaar geleden begonnen om een deel van de oude foto’s te gaan bekijken en uit te zoeken. Van een deel van deze foto’s zijn 3 prachtige fotoboeken gemaakt die nog steeds te koop zijn.
Om de foto’s voor een groter publiek zichtbaar te maken zullen we in de komende tijd steeds meer foto’s beschikbaar maken via deze website.
