Avondfotografie
De Zoeterwoudse versie van de verlichte boerderijenroute was weer een prachtige gelegenheid om een serie avondfoto’s te maken. Langs een route van meer dan 10 kilometer door Zoeterwoude dorp waren ruim 50 oude panden sfeervol aangelicht.

Sfeerfotografie
Het maken van sfeerfoto’s, interieurfoto’s, architectuurfoto’s en het fotograferen van bedrijfspanden is mijn dagelijks werk. Er leuk om een keer in het donker door mijn eigen dorp Zoeterwoude te wandelen en foto’s te maken van hele andere gebouwen.
Land van Wijk en Wouden
Meer informatie over de route vind je op de website van Wijk en Wouden










Auteur

Mike van Bemmelen is bedrijfsfotograaf en filmmaker en vertegenwoordigt de derde generatie binnen een familiebedrijf dat sinds 1929 bestaat. Vanuit zijn studio in Zoeterwoude helpt hij bedrijven in heel Nederland met zakelijke portretten, bedrijfsreportages en korte films waarin echte mensen centraal staan.

